NEVŞEHİR TİCARET BORSASI
Başkan Köşesi

Altınyıldız Eğitim Kurumları'ndan Salaş’a ziyaret

06 Aralık 2023

Altınyıldız Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp ÖZALTIN, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SALAŞ’ı ziyaret etti.  

Altınyıldız Eğitim Kurumlarının Türkiye’nin örnek okulu olduğu, ilimiz, bölgemizin ve ülkemizin eğitimine sağladığı katkılar vurgulandı. Eğitimin hayatımızdaki önemi ve yansımalarının her kesimi ilgilendirdiğini ve bu konuda yapılacak çok şey olduğunu ifade etti. 
                                                
Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre ÖZALTIN ve Genel Müdür Seyrani İPEK’in de hazır bulunduğu ziyarette, Ragıp ÖZALTIN, Altınyıldız Eğitim Kurumları’nın yapmış olduğu yatırımlarla 25. yılında da Türkiye’nin örnek okulu olmaya devam ettiğini vurguladı. Borsa Başkanı İbrahim SALAŞ, Nevşehir ekonomisi hakkında iyi dileklerde bulundu. Bu konuda katkıda bulunan iş adamlarından bahsetti. Ragıp ÖZALTIN ’da tüm borsa üyelerine ve iş adamlarına başarılarının devamının diledi.

 

Diğer Haberler

very efficient, was done by hand. In 1957, when in a quiet room, when the perpetrators suddenly appeared and threatened to shoot him if he did not remain calm. sex doll replica watches The perpetrators then took off with the loot into a waiting Volkswagen Transporter. That car was found burning a few minutes later in the parking Venus in Amsterdam. replicaswatches.online replica rolex The counterfeiter must have duplicated the trademark on the kind of goods or services for which the trademark was federally registered. A mere offer to sell counterfeit products can also trigger counterfeiting liability.