NEVŞEHİR TİCARET BORSASI
Başkan Köşesi

Başkan Salaş, “29 Ekim Cumhuriyet Resepsiyonu”na katıldı

30 Ekim 2022

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir Valiliği tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet'in kuruluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen resepsiyona katıldı.

 

Nevşehir Valiliği tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet'in kuruluşunun 99. yıl dönümü dolayısıyla resepsiyon verildi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu, Vali İnci Sezer Becel ve eşi Hakan Becel’in ev sahipliğinde Topuzlu Han Restaurant’ta yapıldı.

 

Resepsiyon, Vali İnci Sezer Becel ve eşi Hakan Becel’in davetlileri karşılamasıyla başladı. Cumhuriyetimizin 99. Yıl dönümü yazılı pastayı Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ve eşi birlikte kesti. Resepsiyonda bir konuşma yapan Vali Becel, şu ifadeleri kullandı: “Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.” 29 Ekim 1923, Türk milletinin yüksek karakterinin tecelli ettiği Cumhuriyet idare şeklinin Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabul edildiği tarihtir. Bugün bu yüce mirasın aziz Türk milletine emanet edilişinin 99. Yıldönümünü kutluyoruz. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk bu günü en büyük bayramımız olarak ilan etmiştir. Bundan dolayı en büyük bayramımız kutlu olsun. Türkiye Cumhuriyeti laik ve demokratik anlayışından taviz vermeden, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği çağdaş uygarlık yolunda hızla ilerlemektedir. Buna hiçbir güç engel olamayacak ve Türkiye Cumhuriyeti devleti sonsuza kadar yaşayacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere canlarını Türkiye Cumhuriyeti Devleti, demokrasi ve bağımsızlık uğruna feda eden şehitlerimizi, özelliklede PKK terör örgütü tarafından şehit edilenler ile 15 Temmuz Şehitlerimiz rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anarken, Cumhuriyetin 99. Kuruluş yıldönümü ve Cumhuriyet bayramınızı tekrar eniçten duygularımla kutlarım.”dedi. Proğram, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı anısına pasta kesimi ile sona erdi.

 

Resepsiyona; Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Bahittin Murat Yakın, Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, NTSO Başkanı M.Arif Parmaksız, NTB Başkanı İbrahim Salaş, protokol üyeleri, kurum müdürleri, askeri erkân ve emniyet mensupları, muhtarlar, siyasi parti ve STK temsilcileri ile şehit aileleri ve gazilerimiz katıldı.

Diğer Haberler

very efficient, was done by hand. In 1957, when in a quiet room, when the perpetrators suddenly appeared and threatened to shoot him if he did not remain calm. sex doll replica watches The perpetrators then took off with the loot into a waiting Volkswagen Transporter. That car was found burning a few minutes later in the parking Venus in Amsterdam. replicaswatches.online replica rolex The counterfeiter must have duplicated the trademark on the kind of goods or services for which the trademark was federally registered. A mere offer to sell counterfeit products can also trigger counterfeiting liability.