NEVŞEHİR TİCARET BORSASI
Başkan Köşesi

IPART II 5.Dönem Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

2019-03-08 00:00:00

TKDK tarafından gerçekleştirilen, IPARD Programı 2014-2020 5. Çağrı Dönemi Bilgilendirme Toplantısı Nevşehir Ticaret Borsası Konferans salonunda gerçekleşti.

Toplantıya TKDK İl Koordinatörü Murat Asiltürk, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Borsa Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

2014-2020 5. Çağrı döneminde desteklenen yatırımların anlatıldığı toplantıda, TKDK İl Koordinatörü Murat Asiltürk, Tarımsal işletmelerin fiziki varlıklarına yönelik yatırımlar, Tarım ve balıkçılık ürünlerinin işlenmesi ve pazarlanması, Destek kapsamındaki harcama başlıkları, desteklenmeyen harcamalar, desteklenen sektörler ve yatırım oranları hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Toplantının sonunda Program hakkında bilgi veren Asiltürk, Destekten faydalanacak yatırımcılarımıza, uygun harcamalar karşılığında sağlanacak olan mali desteğin kaynağı, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti eş finansmanından oluşturulan IPARD Programı Fonu’dur. Bu destek “Kamu Katkısı” olarak adlandırılmaktadır. Bu kamu katkısı, program çerçevesinde gerçekleşmiş yatırımlar için geri ödemesiz olarak kullandırılacaktır dedi.

Toplantı soru cevap bölümünün ardından sona erdi.

Diğer Haberler

very efficient, was done by hand. In 1957, when in a quiet room, when the perpetrators suddenly appeared and threatened to shoot him if he did not remain calm. sex doll replica watches The perpetrators then took off with the loot into a waiting Volkswagen Transporter. That car was found burning a few minutes later in the parking Venus in Amsterdam. replicaswatches.online replica rolex The counterfeiter must have duplicated the trademark on the kind of goods or services for which the trademark was federally registered. A mere offer to sell counterfeit products can also trigger counterfeiting liability.