NEVŞEHİR TİCARET BORSASI
Başkan Köşesi

NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş’tan Ramazan Bayramı Mesajı

2017-06-23 00:00:00

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş mesajında şu ifadelere yer verdi ; 

İslam Alemi’nin en kıymetli ayıdır Ramazan. Berekettir, rahmettir… Çünkü Kur'an-ı Kerim bu ayda indirilmeye başlanmıştır.

Yüce Allah Kur'an'da "Ramazan ayı insanları kurtuluş yoluna götüren, doğruyu yanlıştan ayıran Kur'an'ın indiği aydır” (Bakara suresi) buyurmuştur.

Ramazan, bizlere insan olmanın hakkını, kardeş olmanın kıymetini, paylaşmanın hazzını, şükrün faziletini hatırlatan aydır.  

İslam alemi, her türlü olumsuzluğa rağmen bu ay çok şükür ki, Ramazan’ı layıkıyla icra etti.

Umuyorum ki, bu mübarek ay hürmetine dünyanın dört bir yanında insan onuruna yakışmayan zulüm biter ve mazluma kurtuluş, zalime azap olur.

İçinde bulunduğumuz dönemde, ülkemiz işte bu düsturla, bu inançla, tüm dünya mazlumlarına sahip çıkan, nerede olursa olsun haksızlığa sessiz kalmayan bir cihan devletidir.

Bu yolda, Allah ülkemizin yardımcısı olsun…

Bu duygularla, tüm İslam Aleminin ve yüce Türk Milletinin, yüreğinde Allah aşkıyla, Peygamber sevgisiyle yoğrulan tüm Nevşehirlilerin, ülkemizin kalkınması için işçisinden işverenine büyük bir azimle emek veren iş dünyamızın ve tüm Borsamız üyelerinin Ramazan Bayramını en derin hislerimle tebrik ediyor ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum.”

Diğer Haberler

very efficient, was done by hand. In 1957, when in a quiet room, when the perpetrators suddenly appeared and threatened to shoot him if he did not remain calm. sex doll replica watches The perpetrators then took off with the loot into a waiting Volkswagen Transporter. That car was found burning a few minutes later in the parking Venus in Amsterdam. replicaswatches.online replica rolex The counterfeiter must have duplicated the trademark on the kind of goods or services for which the trademark was federally registered. A mere offer to sell counterfeit products can also trigger counterfeiting liability.