NEVŞEHİR TİCARET BORSASI
Başkan Köşesi

Salaş; “Nevşehir'imize ve Ülkemize Hayırlı Olsun”

02 Nisan 2024

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ni değerlendiren Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, “Seçim ilimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olsun” dedi.​

Salaş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:  "Çok kıymetli hemşehrilerim. 31 Mart 2024 tarihinde hem ülkemiz, hem de güzel memleketimizde demokratik olgunlukla bir yerel seçim süreci yaşadık. Sonuçlar ilimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Öncelikle, sandığa gidip oyunu kullanan, ilimizin, ülkemizin geleceğine ve demokrasiye sahip çıkan herkese teşekkür ediyorum. Seçilen Belediye Başkanlarını tebrik ediyorum. Bundan önceki dönemde Nevşehir merkez, ilçe ve beldelerinde fedakarca hizmet eden arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Yeni seçilen arkadaşlarımızı kutlar ve başarılar dileriz.

Ayrıca, huzurlu ve güvenli ortamda gerçekleşen seçimler dolayısıyla başta Nevşehir Valimiz Sayın Ali Fidan’a, emniyet güçlerimize, sandık kurullarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Artık, Yerel seçimlerin geride kalmasıyla, 4 yıllık seçimsiz bir dönem ilimiz ve ülkemiz adına çok önemli bir fırsattır. Artık hep birlikte çalışmaya üretmeye devam edeceğiz.

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) ailesi olarak her zaman olduğu gibi, dönemlere, partilere ve kişilere bağlı ve bağımlı olmadan memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz." ifadelerinde bulundu.

Diğer Haberler

very efficient, was done by hand. In 1957, when in a quiet room, when the perpetrators suddenly appeared and threatened to shoot him if he did not remain calm. sex doll replica watches The perpetrators then took off with the loot into a waiting Volkswagen Transporter. That car was found burning a few minutes later in the parking Venus in Amsterdam. replicaswatches.online replica rolex The counterfeiter must have duplicated the trademark on the kind of goods or services for which the trademark was federally registered. A mere offer to sell counterfeit products can also trigger counterfeiting liability.