NEVŞEHİR TİCARET BORSASI
Başkan Köşesi

SGK İl Müdürü Baltacı'dan Başkan Salaş'a Hayırlı Olsun Ziyareti

02 Kasım 2022

Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Baltacı, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti.

 

Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Baltacı, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'a “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi.

 

SGK İl Müdürü Baltacı, Borsa’yı ziyaretinde Başkan Salaş ve yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Ziyaretinde 2022 yılı Bilgilendirme ve Rehberlik Programı kapsamında sigorta pirim teşvikleri, kayıt dışı istihdamın olumsuz etkileri hakkında bilgilendirmelerde bulunan Nevşehir SGK İl Müdürü Baltacı, “Sosyal Güvenlik Kurumu olarak her zaman paydaşlarımız ile uyum içerisinde çalışmayı hedeflemekteyiz. Bu anlamda Nevşehir Ticaret Borsası ile de hala hazırda devam eden uyumlu ve güzel ilişkilerimizi yeni dönemde de aynı şekilde devam etmesini diliyorum” diye konuştu.

 

Nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Borsa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş'ta, İstihdam ve bu kapsamdaki sosyal güvenliğin çok önemli olduğunu söyledi.

 

Salaş , “Sosyal güvencesi olan bir kişi, yarın endişesi taşımadan daha verimli çalışmaktadır. Nevşehir, kayıtlı istidama önem veren illerin başında gelmektedir. Çalışanların ve işverenlerin bağlı olduğu SGK’nın son yıllarda daha kaliteli hizmetler sunduğunu görüyoruz. Nevşehir Ticaret Borsası olarak adı Nevşehir olan her türlü projenin içinde olacağız. Bu kapsamda SGK ile de işbirliğine hazırız” dedi.

 

SGK Nevşehir İl Müdürlüğünde görev yapan Şef Hasan Altan ve Şef Esin Koçer'inde eşlik ettiği ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile sona erdi.

Diğer Haberler

very efficient, was done by hand. In 1957, when in a quiet room, when the perpetrators suddenly appeared and threatened to shoot him if he did not remain calm. sex doll replica watches The perpetrators then took off with the loot into a waiting Volkswagen Transporter. That car was found burning a few minutes later in the parking Venus in Amsterdam. replicaswatches.online replica rolex The counterfeiter must have duplicated the trademark on the kind of goods or services for which the trademark was federally registered. A mere offer to sell counterfeit products can also trigger counterfeiting liability.